Systemy linkowe


System linkowy to idealne oświetlenie do kuchni, salonu, korytarza, biura itd, czyli wszędzie gdzie potrzebna jest większa ilość światła. Markowe, niemieckie systemy linkowe
kuszą swoją jakością, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym designem. To ciekawe rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia. Innowacyjny system linkowy, który zgodnie ze współczesnymi trendami pozwoli na dostosowanie oświetlenia pomieszczenia do własnych potrzeb i upodobań. Układanie systemów linek prowadzących przewody jest bardzo proste. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest również znacznie bezpieczniejsze. Równoległa linka służy do dodatkowej stabilizacji lamp umożliwiając wdrożenie całkowicie nowych koncepcji instalacji. System linkowy jest bardzo łatwy w montażu i można go elastycznie mocować na suficie lub ścianie. Wysokiej jakości materiały zostały tutaj połączone z nowoczesnym innowacyjnym wzornictwem.

Oświetlenie niemieckich firm PAUL NEUHAUS, LEUCHTEN DIREKT jest niezawodne i energooszczędne dzięki unikalnym rozwiązaniom, a nowoczesne i stylowe wzornictwo idealnie pasuje do dobrze zaprojektowanego wnętrza.
Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie mogą Państwo obejrzeć ekspozycję oraz zakupić oświetlenie na miejscu.
Nasz punkt znajduje się w Stryszowie, między Wadowicami, a Krakowem.